Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Kochankowie. Już od rana będziesz w doskonałym humorze. Twój pozytywny nastrój udzieli się innym ludziom. Przyciągał będziesz do siebie same dobre rzeczy oraz szczere i życzliwe osoby. Czeka na Ciebie zaproszenie na spotkanie z przyjaciółmi lub propozycja namiętnej randki. Dzięki temu miło spędzisz czas w doborowym towarzystwie.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Dziewiątka Denarów. Szykuje się dla Ciebie pomyślny okres w sferze materialnej. Już od dziś liczyć możesz na obfitość finansów. Przed Tobą szereg ważnych i odpowiedzialnych decyzji. Zaangażuj się w pełni w to,co robisz,a zbierzesz urodzajny plon. Twoje myśli biegły będą we właściwym kierunku, co sprawi,że wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem i marzeniami.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Siła. Już czas,abyś zrobił,coś tylko dla siebie. Zadbaj dziś o swoje ciało i duszę. Nie ignoruj potrzeb własnego organizmu,tylko dobrze wsłuchaj się w to,co chce Ci przekazać i spełnij jego prośby. Pozwól sobie na wypoczynek i relaks. Masaż,gimnastyka,kąpiel z olejkami lub solami zapachowymi z pewnością poprawi Ci humor i pozwoli się odprężyć.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Diabeł. Dziś myśli Twoje będą krążyły wokół spraw sercowych i sfery seksualnej. Szykują się namiętne,pełne żaru,miłosnych uniesień chwile w sypialni. Pomysłów na wzbogacenie życia intymnego z pewnością wam nie zabraknie. Wspólne eksperymenty pozwolą wam na scementowanie związku i dodanie do niego odrobiny pikanterii. Dziś nie żałuj pieniędzy na zabawę i rozrywki,tylko korzystaj z życia i dobrze się baw.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Arcykapłan. Pomożesz dziś komuś w rozwiązaniu trudnej sprawy. Udzielisz mądrej rady i wesprzesz w potrzebie. Możesz zawrzeć nową i ciekawą przyjaźń. Unikaj sporów,kłótni i słownych przepychanek,bo ktoś może przeinaczyć Twoje słowa. Nie poruszaj dziś w rozmowach tematu pieniędzy,gdyż wywołać to może wielki wybuch złości i pretensji.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Śmierć. Już czas,abyś wziął sprawy w swoje ręce i pomyślał o przyszłości. Zamknij definitywnie pewien rozdział w życiu i otwórz się na nowe możliwości. Uporządkuj stare sprawy i zaległe zobowiązania. Zakończ wszelkie toksyczne relacje. Nie bój się zmian i nowości,gdyż będą one dla Ciebie korzystne.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Słońce. Jeżeli masz w planie rozpocząć,coś nowego,zacznij robić to już od dziś. Przed Tobą idealny czas na:nową pracę,miłość,założenie rodziny, nawiązanie ciekawych znajomości,wspaniałych i trwałych przyjaźni. Poczuj się jak czysta,biała kartka,którą to życie pisze od nowa. Pomyśl ile emocji,wrażeń,marzeń jest teraz przed Tobą i zacznij wszystkiego doświadczać na własnej skórze. Nie zwlekaj i nie odkładaj,nic na później.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dziewiątka Buław. Dziś zachowaj szczególną ostrożność i nie prowokuj losu. Unikaj pesymizmu i czarnych myśli. Skoncentruj się na czymś miłym,zamiast zaprzątać sobie głowę kłopotami i troskami. Unikaj nieporozumień i sytuacji konfliktowych. Wystrzegaj się awantur i kłótni.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Rycerz Denarów. Dziś możesz być nastawiony do świata materialistycznie. Skupiony na pracy i zdobywaniu pieniędzy. Wszelkie decyzje podejmował będziesz bardzo ostrożnie,rozważnie po dokładnym ich przemyśleniu. Cierpliwie i wytrwale dążył będziesz do osiągnięcia wymarzonego celu. Wykazywać się dziś będziesz kompetencją, pomysłowością, zdrowym rozsądkiem i zaradnością.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Księżyc. Dziś możesz być niespokojny,drażliwy i senny. Zaczniesz wyolbrzymiać pewne fakty,prezentując wszelkie sytuacje w krzywym zwierciadle. Czekać mogą na Ciebie różne zaległości i pomyłki. Koniecznie uważaj na to,co mówisz i robisz. Kontroluj swoje zachowanie,by nie wywołać niepotrzebnej awantury.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Świat. Wykażesz się myśleniem nieszablonowym,twórczym i kreatywnym podejściem do życia. Zaczniesz cieszyć się życiem,dostrzegać piękno świata i brać z niego wszystko,co najlepsze. Będziesz robił wrażenie na innych ludziach. Zaczniesz odnawiać stare kontakty i znajomości. Doskonale będziesz się bawił w towarzystwie dawno niewidzianego znajomego.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Gwiazda. Dostaniesz propozycje,która odmieni Twoje życie. Rozpierać Cię będzie energia i chęć do działania. Wspaniałych pomysłów Ci nie zabraknie. Wszystko za,co się dziś weźmiesz przyniesie Ci sukces. Poczujesz się szczęśliwy i spełniony.