Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  As pik. Nie przerzucaj swoich kłopotów na innych. Oni także dźwigają swój niełatwy los. W tych trudnych czasach każdy boryka się z jakimś problemem. Tylko wspólne działanie może was uwolnić przynajmniej od części z nich. Zrób dla niech gorącą czekoladę. A endorfiny zrobią całą resztę.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Walet kier. Twój upór w negocjacjach działa hamująco. Zastanów się co chcesz w ten sposób osiągnąć. Dzisiaj tylko rozdrażniasz kontrahentów. A ból głowy będzie ceną za tę nerwówkę.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Król pik. Korzystaj z uroków życia. Także w pracy koncertuj się na jej plusach. W ten sposób nie stracisz motywacji do działania. Dzisiaj koniecznie odwiedź fryzjera. Jutro na andrzejkowym balu dobrze pokazać swoją zadbaną, męską głowę.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Królowa trefl. Idź śmiało przez życie. Pamiętaj jednak, że tylko ta metoda jest dobra, która jest skuteczna. Jak najczęściej słuchaj muzyki. Ona wprowadzi cię w błogi trans.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  As karo. I dzisiaj poczujesz się asem w swojej firmie. Podczas zebrania twój patron cię nagrodzi superlatywami. Tylko nie udawaj nieśmiałości. Raczej pokaż pewność siebie. Na tę okoliczność ubierz się w modny garnitur.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  As karo. W pracy nic spektakularnego się nie wydarzy. Wykorzystaj wolny czas by nacieszyć się zabiegami SPA. Już dawno tam nie gościłaś. Podczas zbliżających się Andrzejek twoja uroda przyćmi fizis innych pań.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Królowa kier. Nie myl bezsilności z bezradnością. W ten kiepski stan sama się wpędziłaś. Jeśli uwierzysz w siebie szybciej wybrniesz z tej depresyjnej sytuacji. Jutro szykuje się fajna impreza. Warto się zabawić.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Trójka kier. W miłości zachowaj powściągliwość. Może to być trudne gdyż twoja dziewczyna wygląda jak top modelka. Pamiętaj, że takie ślicznotki lubią zimnych drani. W razie potrzeby odegraj taką rolę.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dziesiątka karo. Twoje akcje ciągle zwyżkują. Zapewne z tego powodu stałeś się atrakcyjny inwestycyjnie. Ktoś dzisiaj podszepnie ci ciekawy pomysły na biznes. Nie traktuj swojego związku jako czegoś oczywistego. Nadal o niego dbaj.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Szóstka kier. Dzisiaj na tapecie w pracy pojawią się informacje o ewentualnych nagrodach. Jak zwykle ten temat wywoła spore poruszenie. Chyba warto wreszcie pozbyć się niechcianego tłuszczyku. Szybko go spalisz ćwicząc na skakance.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Król trefl. Dzisiaj w pracy przetoczy się nawałnica. Cały zespół będzie pracować w pocie czoła. By wysiłkowi podołać rób krótkie ale częste przerwy. Znajdź przyczynę gorszego samopoczucia. Jeśli ją poznasz tym szybciej ją zneutralizujesz.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Dziesiątka pik. Braku ambicji nie można ci zarzucić. Pamiętaj jednak, że droga do sukcesu prowadzi przez liczne wertepy. Dzisiaj się o tym przekonasz. Na szczęście na pewno sobie poradzisz. Przede wszystkim jednak dbaj o relacje z innymi.