Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Dziesiątka Pucharów. Dziś będziesz niezwykle sentymentalny i uczuciowy. Spokój i ciepło domowego ogniska,będą dla Ciebie najważniejsze. Żył będziesz dla innych,nie tylko dla siebie. Potrzeby bliskich sercu osób,wysuną się na pierwszy plan. W związkach nastąpi przypływ uczuć,dawna miłość odżyje na nowo,a osoby samotne mogą odnaleźć swoją drugą połówkę pomarańczy.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Śmierć. Przestań się tak wszystkim zamartwiać i przejmować. Zaakceptuj fakt,że na wiele rzeczy i spraw zwyczajnie nie masz wpływu. Pora już zapomnieć o tym,co było i zacząć żyć od nowa. Pamiętaj,że najgorsze rzeczy są już za Tobą i teraz może być tylko lepiej. Nie wracaj do przeszłości,gdyż sprawia ona Tobie tylko ból.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Królowa Pucharów. Dzisiaj emocje staną się dla Ciebie najważniejsze. Będą one nawet tematem przewodnim wszelkich rozmów. Nie zaniedbuj,więc swojej drugiej połówki. Pokaż,że naprawdę Ci na tym związku zależy,zabiegając o uczucia partnera. Okazuj mu dużo ciepła,miłości i zainteresowania.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Czwórka Mieczy. Spróbuj dzisiaj trochę odpocząć i się zrelaksować. Zwolnij tempo,gdyż ostatnie dni były dla Ciebie bardzo stresujące. Potrzebujesz chwili tylko dla siebie. To dobry moment,abyś odizolował się od ludzi i świata,przyjrzał się w spokoju swojemu życiu,dokonał bilansu zysku i strat,zobaczył w którym miejscu jesteś i określił cel do którego dążysz. Samotność,odpoczynek,właściwie dobrana dieta oraz sen są Ci teraz bardzo potrzebne,gdyż dzięki nim uda Ci się odzyskać emocjonalną równowagę.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Siła. To doskonały moment,abyś zadbał o formę i zdrowie. Zrób coś tylko z myślą o sobie. Spaceruj,biegaj i pływaj. Zbieraj siły,energie na kolejny tydzień. Taka aktywność pozwoli Ci zachować młodość i witalność.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Pustelnik. To dobry dzień,byś przewartościował swoje życie i przemyślał od nowa wiele ważnych spraw. Zatrzymaj się i dobrze zastanów,czego pragniesz do szczęścia. Już czas,abyś zaplanował i zbudował od początku własną przyszłość. Pomyśl o tym,jak byś chciał,żeby Twoje życie wyglądało. Pamiętaj,że nigdy nie jest za późno na zmiany i warto dążyć do bycia spełnionym i szczęśliwym.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Siła. Już dziś w Twoim życiu nastanie spokój i harmonia. Na nowo odzyskasz radość życia,wewnętrzny spokój i chęci do działania. Zadbaj o swoje zdrowie,duszę i ciało,pozwalając sobie na wypoczynek i relaks. To doskonały dzień,byś pomyślał o potrzebach swojego organizmu i zastosował kurację oczyszczającą,masaż,kąpiel z dodatkiem olejku lawendowego. Jak najwięcej czasu spędź na świeżym powietrzu,dotleniając swój organizm.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Cesarzowa. Twoje życie nabierze tempa w sferze uczuciowej. Możesz zapragnąć stabilizacji,ciepła domowego ogniska i powiększenia rodziny. To dobry czas na spędzanie upojnych,zmysłowych,namiętnych chwil tylko we dwoje. Warto pomyśleć o zbudowaniu i stworzeniu związku. Może to być wspaniała, trwała, głęboka, dojrzała, pełna deklaracji, oddania i wierności relacja.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  AS Pucharów. Pełen dziś będziesz optymizmu,chęci działania i wiary we własne siły. Twoje życie rodzinne wypełni ład,spokój,harmonia i wspaniała atmosfera domowa. Rodzina i przyjaciele okażą Ci wiele serca,miłości,dobroci, zrozumienia,co spowoduje,że staniecie się sobie jeszcze bardziej bliscy. Szczęście będzie Ci sprzyjać w kwestiach finansowych,więc śmiało realizuj swoje wszelkie przedsięwzięcia i projekty. Twoje zdrowie jak i samopoczucie będą dziś bez zarzutów.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Śmierć. Już od dziś czekają Cię spore zmiany w życiu. Przejdziesz proces transformacji. Pozbędziesz się wszystkiego,co Cię blokuje,męczy i ogranicza. Zaczniesz nowe życie,wyznaczysz sobie właściwy kierunek. Twoje myśli i przekonania ulegną przemianie,a Ty z wiarą spojrzysz w przyszłość.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Rydwan. Wybierając się w podróż napotkać możesz różne opóźnienia i utrudnienia. Bądź bardzo uważny i ostrożny na drodze. Ktoś z bliskich może próbować Cię zdominować i chcieć przejąć nad Tobą kontrolę. Ty jednak zachowaj spokój i trzymaj się na dystans. Nie podejmuj żadnych decyzji,tylko siedź i słuchaj tego,co chcą powiedzieć inni.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Arcykapłanka. Możesz dzisiaj podlegać huśtawce emocji. Musisz jednak zachować spokój. Postaraj się nie reagować przesadnie na powstałe sytuacje. Nie działaj impulsywnie i zbyt szybko,gdyż później możesz tego bardzo żałować. Przyjaciele i członkowie rodziny mogą wywierać na Ciebie nacisk,lecz Ty postaraj się zachować spokój i opanowanie.