Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Umiarkowanie. Skorzystasz dziś z pomocy technik relaksacyjnych i oddechowych, które to pozwolą Ci się wyciszyć i zrelaksować. Dobrze wypoczniesz i spojrzysz z dystansem na wiele spraw. Uwolnisz się od zmartwień,stresów i otworzysz na ludzi. Staniesz się spokojniejszy,pewniejszy siebie,opanowany i bardziej zrównoważony. Odzyskasz równowagę między duszą,a ciałem.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Głupiec. Dzisiejszy dzień sprzyja zabawie i miłosnym uniesieniom. Pozwól sobie na spontaniczne i impulsywne zachowanie. Zadbaj o budowanie więzi i kontaktów towarzyskich. Zacznij czerpać radość i przyjemność z życia. Baw się i nie myśl o tym,co Cię czeka jutro,pojutrze,lecz ciesz się chwilą.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  AS Pucharów. Będziesz dzisiaj niezwykle twórczy i kreatywny. Spragniony ruchu,chęci działania. Nastawiony na sukces z głową pełną szalonych pomysłów. Dzięki optymistycznemu nastawieniu do świata odkryjesz dziś w sobie nowe pasje i zainteresowania. Możesz też spotkać swoją wymarzoną połówkę.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Dziewiątka Buław. Postaraj się spędzić wolny dzień z osobami,które rzadko widujesz. Pamiętaj też,aby odpisać na zaległe e-maile i smsy. Pozwól sobie na odpoczynek i regenerujący sen. Niedzielna drzemka dobrze Ci zrobi. Unikaj dziś czynności,które mogą Cię zmęczyć i bardzo osłabić.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Umiarkowanie. Poczujesz dzisiaj wewnętrzny spokój i równowagę. Zapomnisz o troskach i zmartwieniach. Zwolnisz tempo i skoncentrujesz się na sobie. Zaczniesz dostrzegać uroki życia,realizować własne potrzeby. Pozwolisz sobie na wypoczynek i relaks.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Trójka Pucharów. Pamiętaj, że nie tylko praca i obowiązki domowe są w życiu ważne i chcąc zachować wewnętrzną równowagę, trzeba znaleźć czas na: zabawę,wypoczynek i relaks,dlatego już dziś skup się na miłym spędzeniu dnia. Rób tylko to,co sprawia Ci przyjemność i na,co tylko masz ochotę. Realizuj własne pragnienia i potrzeby, skupiając się na tym,co jest dla Ciebie dobre. Przekaż obowiązki innym członkom rodziny i pozwól im się wykazać. Bądź uczciwy wobec siebie i utrzymuj zdrowe granice w życiu prywatnym jak i zawodowym.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Rycerz Buław. Nie zmarnuj dzisiejszej szansy na zmiany. Dokonaj małej rewolucji w życiu lub domu. Zmiana diety,przemeblowanie mieszkania przyniesie Ci sporo radości i satysfakcji. Masz doskonałe pomysły,więc śmiało je realizuj. Zaufaj sobie i zdaj się na własny gust.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Mag. Dziś będziesz w doskonałym humorze. Zabierzesz się za rzeczy,które sprawią Ci bardzo dużo radości i dadzą ogromną satysfakcję. Dzięki temu odzyskasz chęć do życia i wiarę w siebie. Skupisz się na własnych pasjach i zainteresowaniach. Odnajdziesz w sobie nowe zdolności i pokłady energii.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Głupiec. Pozwolisz dziś sobie na spontaniczność,radość życia i zabawę. Zobaczysz świat przez ,,różowe okulary". Odkryjesz w sobie wewnętrzne dziecko. Wrócisz do przeszłości i chwil z dzieciństwa,które były dla Ciebie wyjątkowe. Nie będziesz bał się okazywania uczuć i emocji,przestaniesz się wciąż pilnować i kontrolować,tylko zaczniesz być sobą,ciesząc się każdą chwilą.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Arcykapłanka. Dzisiejszy dzień,okaże się pełen refleksji,zadumy,zgłębiania własnego wnętrza. Odczuwać,możesz smutek,żal,lęk i pustkę w sercu. Jest to znak,że Twoja podświadomość pragnie,coś Ci powiedzieć, więc wsłuchaj się w jej głos. To pora,abyś zaufał własnej intuicji,wiedzy i mądrości oraz dobrze się zastanowił,czego pragniesz od życia. Twoje sny mogą okazać się prorocze,więc uwierz w ich moc.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Umiarkowanie. To doskonały dzień na relaks i złapanie drugiego oddechu. Uwolnisz się od zmartwień,stresów i otworzysz na ludzi. Nie marnuj energii na troski,zmartwienia i problemy, lecz spokojnie odpoczywaj. Pomyśl o czymś miłym,co wprowadzi Cię w dobry nastrój. Zatroszcz się o spokój i równowagę na wszystkich płaszczyznach życia.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Trójka Pucharów. Przed Tobą okres pełen wzruszeń i szczerych rozmów. Czeka Cię wiele spotkań rodzinnych i towarzyskich. Zyskasz wielką sympatię i szacunek ze strony otoczenia. Ludzie przebywający w Twoim towarzystwie będą niezwykle mili, otwarci,szczerzy i uśmiechnięci. Dzięki nim zapomnisz o własnych troskach i zmartwieniach.