Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Dzisiejszy obrót spraw nie gwarantuje sukcesu. Jednak kontakt z pewnymi osobami może być pomocny. Nie ufaj jednak tym, którzy Ci schlebiają. Nie wszyscy są wobec Ciebie szczerzy i nie wszystkim zależy na Twoim powodzeniu. W interesach zrezygnuj z wszelkiego typu spekulacji.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Kontakty ze współpracownikami nie zapowiadają się najlepiej, to efekt Księżyca w sąsiednim znaku Koziorożca. Wzajemne porozumienie lub chociażby kompromis nie będą łatwe do osiągnięcia. Panuj nad emocjami i nie dopuszczaj do zbyt ostrej wymiany zdań. Nie narażaj się nikomu.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Dzisiaj będziesz skłonny do bardziej rozważnych działań. Przekonasz się na własnej skórze, że pośpiech niczemu dobremu nie służy. Dobrze się zastanów, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję. Pamiętaj, że ważny jest spokój emocjonalny i pozytywne myślenie.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Masz teraz w miarę pomyślny okres astrologiczny, Księżyc w sekstylu do Twojego znaku. Nie marnuj go, więc bezczynnie, ale zabierz się za jakieś konkretne działania. Twoje wysiłki przyniosą efekty, jakich od dawna oczekujesz. Zbyt nerwowe zachowanie może doprowadzić do niepotrzebnych konfliktów ze współpracownikami.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Za sprawą kwadratury Księżyca do Twojego znaku, to może być dość trudny i nerwowy dzień. Powinieneś unikać wszelkich ryzykownych przedsięwzięć. Rezultaty Twoich działań byłyby negatywne. Nie są też wskazane ostre dyskusje i kłótnie z bliską sercu osobą. Zbyt łatwo możesz ją zranić jakimś nieprzemyślanym słowem.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Dzięki trygonowi Księżyca do Twojego znaku stosunki z otoczeniem mają dziś szanse na poprawę. Spróbuj też zastosować w praktyce jakieś nowe metody pracy. Rezultaty dziś osiągnięte będą bardzo dobre. Pojawi się możliwość szybkiego awansu, a co za tym idzie lepsze zarobki.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Dzisiaj możesz liczyć na bardziej przyjazną aurę. Wykorzystaj ją tylko jak najlepiej. Przede wszystkim skup się na zadaniach i sprawach, które są terminowe. Zajęcia wymagające dużej wyobraźni przyniosą bardzo dobre rezultaty. Twoje pomysły będą wyjątkowo interesujące i zostaną zaakceptowane.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Jeżeli ostatnio udało Ci się zrealizować jakieś swoje zawodowe plany, to nie osiadaj na laurach. Pokaż, że stać Cię na jeszcze więcej. Wcześniej czy później Twoje wysiłki zostaną odpowiednio docenione. Już niedługo pojawi się możliwość zarobienia całkiem sporych pieniędzy.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  W pracy zawodowej bardzo aktywny okres. Pamiętaj jednak, że masz skłonność do nieprzemyślanych działań. Nie staraj się, więc przyspieszać żadnych zadań. Okoliczności nie sprzyjają szybkim działaniom. Szukaj raczej nowych rozwiązań, które mogłyby ułatwić Ci pracę. Powodzenia.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Dzień w miarę miły i spokojny. Sprawy uczuciowe nie odgrywają teraz zbyt ważnej roli w Twoim życiu. Jednak problemy zawodowe nie pozwolą Ci spokojnie odpocząć. W razie potrzeby korzystaj z każdej formy pomocy. Zwłaszcza tej, którą zaoferują bliscy. W wolnych chwilach zajmij się sobą.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Kosmos nie jest Ci teraz życzliwy. Nie licz, więc na jego wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach. Unikaj konfliktów i nieporozumień tak w pracy jak i w domu. W każdej sytuacji staraj się postępować bardzo rozważnie. Niektóre Twoje plany wymagają zdecydowanej korekty.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Mimo niezbyt korzystnych aspektów planetarnych, dzień okaże się całkiem miły. Powodzenia spodziewaj się w pracy i w finansach. W sprawach uczuciowo-sercowych nie podejmuj żadnych wiążących decyzji. Postaraj się raczej doprowadzić do spokojnej i szczerej rozmowy z partnerem.