Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Najbliżsi znajomi będą Cię wciągać w wir swoich niełatwych spraw i problemów, którymi przejmiesz się bardziej niż oni. Poczujesz się odpowiedzialna za to, by wyprowadzić ich z kłopotów. Na kłopoty znajdzie się rada, a niektóre z Was nawet stwierdzą, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Planety pomogą Ci pozałatwiać ciągnące się od dawna sprawy. Pamiętaj, by w każdej sytuacji postępować w zgodzie ze sobą. Nie bierz na siebie nowych rzeczy, bo pogubisz się w gąszczu chaosu. Aktywność fizyczna pozwoli Ci zregenerować nadwątlone nerwy.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Dziś poczujesz wzmożoną energię. Zważaj na to, co komu mówisz, kogo wtajemniczasz w swoje sprawy, bo możesz narazić się na nieporozumienia i straty. W stałych związkach pamiętaj o rocznicach i obietnicach - bo możesz poważnie podpaść swojej połówce. Dostosuj wysiłek fizyczny do swoich możliwości fizycznych.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Nie czekaj na lepsze czasy, bo te właśnie nadchodzą. Pokonasz dzisiaj każdą przeszkodę zmierzając wprost do celu. W związkach zacznie robić się gorąco. Nie pozwól sobie na bezczynność, bo nic nie wpłynie na Ciebie teraz tak dobrze, jak ruch i aktywność. Niemniej nie bierz na siebie za dużo obowiązków, bo szybko się wypalisz.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Wszelkie sprawy finansowe, związane z pożyczkami mają szansę się zrealizować. Z kolei osoby, które od dłuższego czasu starają się sprzedać jakąś nieruchomość mogą trafić na konkretnego kupca. Wagi, które martwią się sytuacją zawodową mogą wpaść na pomysł jakiegoś nowego przedsięwzięcia.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Dzisiaj większość z Was zacznie dzień sympatycznie i dopóki wszystko będzie szło po Twojej myśli będziesz potulna jak baranek, lecz gdy partner lub ktoś z Twojego otoczenia zrobi coś wbrew Tobie, pokażesz pazury i udowodnisz, kto naprawdę rządzi. Dla przyjaciół będziesz mieć wyjątkowo mało czasu, co też mogą Ci mieć za złe.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Wykorzystaj nadarzające się dzisiaj szanse, które nieoczekiwanie się pojawią. Występuj publicznie, niech będzie Cię wszędzie pełno, rozmawiaj z ludźmi, nawiązuj znajomości i nie obawiaj się, jeśli trzeba będzie pokazać swój upór. Pokaż na co Cię stać, a inni to docenią. Jeśli w pracy coś chcesz przeforsować, zrób to właśnie dziś, gdyż szef zgodzi się na każdą propozycję.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dziś poczujesz wzrost energii. Przede wszystkim dobry dzień dla osób zajmujących się handlem. Dobry dzień dla intelektualistów. oraz spraw wymagających wytrwałości i dokładności. Dużo radości przyniosą Ci dzieci. Urodzeni w I dekadzie znaku dokonają słusznych wyborów w jakiejś sprawie.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Dziś śmiało możesz podpisywać wszelkie umowy, zawierać kontrakty. W stosunkach międzyludzkich będzie się czuło wiele sympatii i ciepła. Z chęcią pozałatwiasz sprawy związane z obowiązkami domowymi, a wzmożona witalność spowoduje, iż prace fizyczne czy też zajęcia będziesz wykonywać z przyjemnością. Jedynie urodzeni w końcówce maja w swojej pracy zawodowej mogą mieć nieprzewidziane trudności.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  W przypadku niektórych Byków na plan pierwszy wysuną się finansowe i zawodowe. Dzień sprzyja interesom wymagającym wytrwałości dokładności, ale i licznych kontaktów, zwłaszcza dla ludzi, którzy mocno stąpają po ziemi i umieją dobrze liczyć. Dobry dzień na załatwianie zaległych spraw.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Księżyc w znaku Panny. To świetny dzień dla intelektualistów. W stosunkach międzyludzkich spotkasz się z sympatią i ciepłem. Wzmożona energia i witalność spowoduje, że z chęcią będziesz wykonywał zajęcia zarówno natury umysłowej, jak i fizycznej. Dobry dzień na załatwianie zaległych spraw.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  W pracy ostrożnie. Możesz mieć wrażenie, że wszyscy się na Ciebie uwzięli. Do spraw uczuciowych będziesz musiał podejść bardzo poważnie. Rozejrzyj się w swoim otoczeniu, bowiem jest ktoś kto od dawna pragnie zwrócić na siebie Twoją uwagę. Otwórz się i daj mu szansę.