Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Dzisiaj Twoje działania ukierunkowane będą w stronę emocjonalną. Pierwsza część dnia może być dość nerwowa. Musisz wszystko dobrze zaplanować, aby uniknąć nieporozumień. Staraj się zachować stosownie do okoliczności. Bliscy docenią Twoje starania. Nie upieraj się przy swoich racjach. Możliwe napięcia psychiczne.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Dzisiaj będziesz wyjątkowo energiczna i chętna do działania. Okazji nie będzie jednak zbyt wiele. Większość czasu zajmą Ci obowiązki rodzinne i sprawy związane ze Świętem Zmarłych. Czas przede wszystkim sprzyja refleksji i zadumie. Możesz liczyć na zrozumienie bliskich. Sprawy finansowe nie wyglądają źle. Ubieraj się ciepło.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Od rana będziesz w nie najlepszym nastroju. Nie będziesz miała ochoty na rozmowy i spotkania towarzyskie. Wizyty bliższej i dalszej rodziny mogą Cię męczyć. Dzień Wszystkich Świętych nastraja do zadumy nad sprawami życia i śmierci. Niektóre wspomnienia są bolesne. Pewnych wydarzeń nie jesteś w stanie zmienić. Możliwa melancholia i brak równowagi psychofizycznej.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Dzisiaj przez cały dzień będziesz w nostalgicznym nastroju. Powrócą dawne wspomnienia i żal za bliskimi, których nie ma już wśród żyjących. Jeśli sytuacja zmusi Cię do podróży, to przestrzegaj przepisów drogowych. Czekają Cię rodzinne spotkania. Nie zdziałasz dziś zbyt wiele. Unikaj ryzyka prowadząc auto.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Dzień raczej mało atrakcyjny i smutny. Powrócą jakieś stare sprawy i wspomnienia. Ostrożność w kontaktach z otoczeniem będzie bardziej potrzebna niż w inne dni. Aktywnie staraj się tylko uczestniczyć w spotkaniach rodzinnych. Zapomnij na chwilę o swoich problemach. Pomódl się za dusze zmarłych.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Kontakty z rodziną będą dość napięte. Zwłaszcza, jeśli większość czasu przyjdzie Ci spędzić za kierownicą jeżdżąc od cmentarza do cmentarza. Nie denerwuj się jednak. Pomyśl, że dla niektórych bliskich, tylko tyle jeszcze możesz zrobić. Wzrośnie potrzeba kontaktów rodzinnych. Zapal znicz na grobach Tych, których kochałeś. Uważaj, może być duży ruch na drodze.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Dzisiejszy dzień nie jest zbyt radosny. Sprzyja jednak kontaktom z dawno niewidzianymi krewnymi. Na pewno dostarczą Ci nowych, ciekawych wiadomości. Większość czasu spędzisz przy grobach tych, którzy już od nas odeszli. Bądź miły dla rodziny. To czas zadumy i refleksji nad życiem. Zdobądź się na więcej optymizmu.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  To trudny dzień nie tylko dla Ciebie. Staraj się, więc nie stwarzać sobie ani innym żadnych dodatkowych problemów. Takt i wyrozumiałość będą niezbędne. Melancholia i depresyjne nastroje towarzyszyć Ci będą na każdym kroku. Wiele zależy od umiejętności dialogu. Odwiedź groby bliskich.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dzisiaj możesz odczuwać huśtawkę nastrojów. Przyczynią się do niej złe samopoczucie i przygnębiający nastrój. Odżyją jakieś przykre wspomnienia. Jak najwięcej czasu staraj się spędzać z rodziną. Zacieśnij więzi między Wami. Zawsze możesz liczyć na bliskich. Dzień mało aktywny.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Dzisiaj nie ulegaj żadnym emocjom. To czas medytacji i rozmyślań. W miarę możliwości ogranicz swój udział w zbyt wielu obowiązkach. Jeśli musisz gdzieś pojechać, to uważaj za kierownicą. Grożą Ci wypadki i przeciwności losu. Możliwe spotkania rodzinne. Najważniejszy dziś będzie spokój.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Dzisiaj wycisz się i skoncentruj wyłącznie na sprawach duchowych. Nie zakłócaj świątecznej atmosfery żadnymi niepotrzebnymi emocjami. Uciekaj od pośpiechu i staraj się, aby Twoje relacje z bliskimi były bardziej harmonijne. Bądź miły dla bliskich. Dobry dzień do spotkań. Dbaj o spokój wewnętrzny.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Atmosfera dzisiejszego święta wyciszy Cię i uspokoi. Spotkania przy grobach z dawno niewidzianymi krewnymi i przyjaciółmi korzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Nie poruszaj tylko żadnych drażliwych tematów. Dbaj o dobre relacje z bliskimi. Moment sprzyja refleksji. Zajrzyj w głąb siebie.