Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Planety pchają Cię do przodu. Masz szansę postawić na swoim, przekonać otoczenie do jakiegoś swojego pomysłu, uzyskać pozwolenie na realizację tego, na czym Ci zależy. Ale w uczuciach raczej chłodno. Partner Może mieć Ci za złe, że nie masz dla Niego czasu.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Pierwsza część dnia senna i leniwa, ale po południu złapiesz drugi oddech, a pomogą Ci w tym inni ludzie. Interesująca z kimś rozmowa wprawi Cię w dobry nastrój, natchnie dobrymi pomysłami, otworzy przed Tobą nowe horyzonty.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Masz szansę szybko dogadać się nawet z takimi osobami, z którymi dzielą Cię poglądy, system wartości, interesy. Cienka nić porozumienia, którą uda się nawiązać, z czasem może się wzmocnić… Niewykluczone, że uda Ci się zawrzeć obiecujące znajomości.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Czekające Cię dziś zadania wymagać będą konsekwencji, uporu, odporności na stres i zmęczenie, a nieraz także siły fizycznej. Trudny dzień – nie będzie się można oszczędzać. Uważaj w kontaktach z ludźmi, bo Twoje dobre intencje mogą przez niektórych zostać źle odczytane.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Dzień pełen sprzecznych wpływów. Planety popychają Cię o kontaktów z innymi, ale nie gwarantują zgody i miłej atmosfery. Może to właśnie odpowiedni moment, by poruszyć trudne tematy, zgłosić swój sprzeciw, poprosić kogoś, by zmienił swoje postępowanie?


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Księżyc przebywa w Twoim znaku i jednocześnie tworzy kwadraturę z Plutonem. To oznacza dla Ciebie wielki wysiłek i konieczność podjęcia ryzyka. Będziesz dziś Wago bardzo odważna, ale uważaj, aby nie ucierpiało na tym Twoje zdrowie. Zwłaszcza młodzież spod tego znaku może mieć skłonność do brawury.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Pierwsza połowa dnia, trochę leniwa i monotonna. Druga połowa dnia zapowiada się całkiem atrakcyjnie. Możesz spodziewać się miłych wizyt, ciekawych propozycji na wieczór, dobrych wiadomości, telefonów, które sprawią wiele radości.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Życie Cię nie oszczędza. Dzień będzie wypełniony po brzegi, nie wygospodarujesz czasu dla siebie. Być może będziesz musiał zrezygnować z pewnych przyjemności po to, aby zająć się koniecznymi sprawami. Wystrzegaj się kontaktów ze stróżami prawa, nie łam przepisów!


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Pierwsza połowa dnia mało atrakcyjna. Praca i zwykłe obowiązki wypełnią Ci czas do południa. Inni ludzie mogą Cię angażować w swoje sprawy, np. prosić o pomoc, radę lub opinię, – co okaże się dla Ciebie bardzo kłopotliwe. Im bliżej wieczora, tym atmosfera będzie lepsza, a Ty – radośniejsza.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Dzisiaj łatwiej niż w inne dni będzie osiągnąć porozumienie, pójść na kompromis. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali, gotowi wyjść sobie naprzeciw. Ty także powinnaś spróbować ustąpić nieco z pola, znaleźć wspólny rytm z innymi, np. z rodziną, dziećmi.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Trzeba będzie więcej z siebie dać, bardziej zmobilizować się do wysiłku, pokonać jakieś przeszkody związane z codziennym życiem. Ale trudności sprawią, że wykażesz więcej inicjatywy i pomysłowości, co w efekcie wyjdzie Ci na dobre.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Powodzenie czeka Cię w sprawach materialnych. Ale atmosfera wokół, także między kochającymi się ludźmi, może być chwilowo bardzo chłodna. W rodzinie zaczną się różnice interesów. Napięcia mogą wystąpić zwłaszcza między kobietami.