Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Masz dzisiaj świetną passę. Jeśli pracujesz, to wszystko przyjdzie Ci łatwiej niż innym. Masz przed sobą naprawdę ·fantastyczny dzień, dziś wszystko może się zdarzyć. Możesz nawet zdobyć popularność lub osiągnąć inny ważny sukces. Twoje talenty oraz urok osobisty zostaną docenione. Zapragniesz coś zmienić w swoim wyglądzie, aby zrobić na kimś jeszcze większe wrażenie.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Będziesz dziś doskonałej formie. Za sprawą Księżyca w trygonie do Twojego znaku będziesz wokół siebie roztaczać czar, pojawią się nowe znajomości, a może nawet nowa miłość. W stałych parach ożywienie uczuć. Będziesz dziś w swoim żywiole, znajdziesz się w centrum zainteresowania innych. Możliwy płomienny romans...


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Dobre samopoczucie nie opuści Cię dzisiaj przez cały dzień. Poczujesz, że Twoje sprawy wreszcie przebiegają po Twojej myśli. Uporasz się dziś z czymś istotnym, z czym do tej pory nie mogłeś dać sobie rady. Możesz dziś liczyć na towarzystwo i imprezy. Powinieneś wykazać się dużą ostrożnością w kontaktach męsko-damskich, aby nie popełnić gafy lub nie zaplątać się w niekorzystny układ.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Przed Tobą bardzo miły dzień. Jeśli chcesz odpocząć i odprężyć się, to najlepiej blisko jakiejś wody. Swoje siły zregenerujesz podczas pływania. Łatwo dziś pozyskasz zwolenników i wywrzesz na innych duże wrażenie. Nawiążesz bardzo interesujące znajomości. Możesz liczyć na życzliwość i pomoc innych ludzi.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Dzisiejszy układ planet podpowiada mi, że będziesz odrabiać zaległości. Mimo wszystko będziesz w pełni zmobilizowany i pomysłowy. Mogą spaść na Ciebie dodatkowe obowiązki np. ktoś z Twoich współpracowników wyjedzie na urlop. Możesz podejmować ważne decyzje w sprawach domowych lub rodzinnych.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Za sprawą nowiu Księżyca w Twoim znaku możesz liczyć na korzystne zbiegi okoliczności i dobre okazje w interesach. Poczujesz natchnienie, wpadniesz na ciekawe pomysły. Możesz pochwalić się swoimi dziełami, niewykluczone, że na tym zarobisz. Będziesz nastawiony na zawieranie nowych znajomości i większą bezpośredniość w kontaktach z ludźmi.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Dzisiaj możesz wspinać się po szczeblach kariery, starać się o nową pracę, remontować mieszkanie... Dobroczynne wpływy Wenus, Merkurego i Jowisza sprawią, że ze wszystkiego, co teraz robisz czerpać będziecie korzyści i radość. Będziesz bardzo optymistycznie nastawiony do świata.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Czeka Cię powodzenie w finansach, w życiu towarzyskim i prywatnym. Dzisiejsze randki będą bardzo udane. Możliwa nowa miłość lub romans. Dzięki korzystnemu ustawieniu Marsa i Księżyca będziesz przyciągać do siebie ludzi. Będziesz miał mało czasu na odpoczynek i relaks. Zadbaj o swoje zdrowie.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dzisiaj powinieneś robić to, co nie sprawia Ci większej trudności. Bardziej ambitne plany mogą utknąć w miejscu. Ktoś z Twojego otoczenia może potrzebować Twojej pomocy. Będziesz w świetnej formie fizycznej. Możesz wiele osiągnąć w sporcie, zadaniach siłowych... W sprawach prywatnych czekają Cię bardzo miłe chwile.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Będziesz starał się przedstawić swoje racje w ten sposób, by zapewnić sobie więcej możliwości działania. Jest to dobry czas, aby wyzwolić się z niekorzystnych dla siebie układów. Podołasz wszystkim obowiązkom, które wymagają dużej odporności fizycznej. Energia będzie Cię dzisiaj rozpierać, więc zapewnij sobie aktywny odpoczynek np. wycieczkę rowerową, uprawienie sportu.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Powinieneś dziś unikać dużych i nagłych wydatków. Pieniądze teraz będzie łatwiej wydać niż zarobić. Nie bierz na siebie zbyt dużych obowiązków i nie przejmuj się cudzymi sprawami. Za sprawą nowiu Księżyca w znaku Wagi możesz być w złym nastroju. Mimo, że większość Twojego otoczenia będzie się świetnie bawić, Ty możesz mieć zły humor.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Twoją uwagę zwróci materialna strona życia i plany z nią związane na najbliższą przyszłość. Będziesz rozmawiać o nowych inwestycjach lub zmianach w domu. Masz przed sobą dogodny okres, aby zacząć realizować swoje pomysły i projekty. Dobry dzień na wszelkie sprawy związane z interesami i finansami.