Horoskop dzienny

 • Ryby

  Ryby 19.02 - 20.03

  Planety zmuszą Cię do większej aktywności. Pamiętaj o urodzinach czy innych rocznicach swoich znajomych czy bliskich. W przypadku urodzonych w I dekadzie znaku nowe znajomości mogą przynieść wielkie zauroczenie. Niektórzy z Was śmiało mogą startować w teleturniejach czy konkursach. Jeśli masz zamiar zmienić pracę - działaj aktywnie, a coś dobrego z tego wyjdzie.


 • Wodnik

  Wodnik 20.01 - 18.02

  Dziś dopisze Wam doskonały gust, toteż nawet kosztowne zmiany w wystroju mieszkania lub wymiana garderoby okażą się strzałem w dziesiątkę i sprawią Wam wiele satysfakcji. W Waszych firmach zapanuje letnie rozleniwienie oraz niechęć do większego angażowania. Bądź ostrożny w stosunku do wspólników.


 • Koziorożec

  Koziorożec 22.12 - 19.01

  Przy Księżycu w znaku Bliźniąt zamanifestuje się wzrost energii oraz chęci komunikacji międzyludzkiej. Osoby wolne będą zawierały nowe znajomości, szczególnie jeśli są na wakacjach. Korzystny dzień i najbliższy okres dla osób związanych z prawem, urzędami państwowymi i instytutami naukowymi. Możesz śmiało przystępować do realizacji jakiegoś celu.


 • Strzelec

  Strzelec 22.11 - 21.12

  Będziesz mieć ochotę na szybkie załatwienie tego, co potrzeba i wreszcie odpocząć czy zająć się własnymi przejezdnościami. Niektórzy z Was postanowią zmienić coś w wystroju mieszkania i będą ku temu wykonywać pierwsze kroki. Zwróć uwagę na swoich bliskich, może się okazać, że ktoś z nich potrzebuje pomocy. Okaże się, że pewne metody postępowania należy zmienić.


 • Skorpion

  Skorpion 23.10 - 21.11

  Zajęta będziesz tym, co kojarzy się z praktyczną stroną życia, a więc porządkami, zakupami, dbaniem o siebie i rodzinę. Dzień może być wyczerpujący i bez większych fajerwerków, ale kiedy wieczorem obejrzysz się za siebie, będziesz zadowolona z efektów. Miej więcej wyrozumiałości dla ludzkich słabości, tolerancji dla niedoskonałości charakterów. Nie wyżywaj się za kierownicą samochodu.


 • Waga

  Waga 23.09 - 22.10

  Zapowiada się miły dzień. Planety sprzyjają takim zajęciom, jak podróże, prace w ogrodzie, załatwianie spraw na mieście czy też wychodzenie z inicjatywą w kontaktach z ludźmi. Dziś nie musisz o nic prosić, wystarczy, że coś zasugerujesz, a ludzie chętnie będą Ci szli na rękę. Nie rozpoczynaj dziś spraw prawnych.


 • Panna

  Panna 23.08 - 22.09

  Masz przed sobą udany dzień. Planety pomogą Ci przede wszystkim w sprawach, które są związane z komunikacją . Sprawnie wywiążesz się ze wszystkich zobowiązań, mało tego, będziesz również pomocny komuś bliskiemu. Na urlopie uważaj na kwestie materialne, bowiem będziesz miał tendencję do ich szybkiego wydawania. Twoim słabym punktem będzie brak cierpliwości.


 • Lew

  Lew 23.07 - 22.08

  Dziś przede wszystkim będzie się liczyć elastyczność, umiejętność znalezienia się w nowej sytuacji i szybkie rozwiązywanie problemów. Tym z Was, którzy urodzili się 26 - 28 lipca czeka niespodzianka, np. wygrana na loterii bądź występ w telewizji. Wieczorem spadek energii, a wszystkie drobne problemy zaczną rosnąć do ogromnych rozmiarów.


 • Rak

  Rak 22.06 - 22.07

  Dziś możesz jasno zacząć zdawać sobie sprawę z jakichś braków albo z czegoś, co koniecznie powinieneś w swoim życiu zmienić. Kuj żelazo póki gorące, nie trać czasu tylko na pogaduchy. Od razu wprowadzaj swoje zamiary w czyn. Wieczorem możesz rozmawiać albo spotkać osobę, z którą łączą Cię wspólne wspomnienia.


 • Bliźnięta

  Bliźnięta 21.05 - 21.06

  Księżyc w Twoim znaku będzie wspierał Twoje dzisiejsze działania.. Wstrzymaj się jednak od załatwiania formalności w sądach i urzędach. Zaabsorbują Cię jakieś sprawy domowe. Masz dobry dzień, aby nadrobić zaległości towarzyskie. Korzystny czas na załatwianie różnych spraw.


 • Byk

  Byk 20.04 - 20.05

  Ten dzień ogólnie będziesz mógł zaliczyć do udanych. Jednakże zrezygnuj z załatwiania ważnych spraw, głównie finansowych, urzędowych czy sądowych. Jeśli jednak będzie przymus w tej kwestii, staraj się być miły i uprzejmy. Pamiętaj, że nic na siłę. Osoby przebywające na wakacjach mogą liczyć na poznanie kogoś interesującego.


 • Baran

  Baran 21.03 - 19.04

  Przy braku aspektów wpływ będzie miała pozycja Księżyca w znaku Bliźniąt, wykorzystaj to tam, gdzie trzeba zabłysnąć słowem mówionym. Merkury będzie Was skłaniał do wzajemnych kontaktów, wymiany myśli i spotkań. Korzystny czas na załatwianie różnych spraw, jak również sprzyjający wszelkiej formie komunikacji międzyludzkiej.